Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czyszczenie tylnich lamp od środka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czyszczenie tylnich lamp od środka

    Zamieszczone przez ufo
    pierwszy wyjazd z salonu i zapewne prosto w snieg i sol...zajebczascie!!!
    faktycznie szkoda jej trochę..po prostu może poczekasz z odbiorem aż trochę mróz bardziej weźmie i nie będzie takiej pluchy...sam nie wiem co bym zrobił...





    :diabelski_usmiech





    -

  • #2
    Czyszczenie tylnich lamp od środka

    Link takie pytanko czy lampa do O1 przed FL jak i po FL da ją radę rozebrać w drobne części?? chodzi mi o to by plastik ten czerwony oddzielić od obudowy.Mam lampy sprzed Fl jak i po FL lecz jedne i drugie wymagają czyszczenia od środka tylko chciał bym to rozebrać da wgl w jakiś sposób radę? chce je również rozebrać z drugiego powodu..przyciemnianie...ktoś przyciemniał lampy przed FL lub po FL jak to wygląda?? i czym najlepiej delikatnie przycemnić? folie? lakier? Pozdrawiam
    O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
    Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

    Komentarz


    • #3
      Z przed Fl zdejmiesz szkło bo jest na zapinki po Fl już jest klejone więc tak łatwo nie pójdzie trzeba na ciepło rozklejać je
      Octavia ASZ/RS
      Jetta A5

      Komentarz


      • #4
        kamil92x, Koledze chodzi o tylne lampy.
        Są klejone i nie rozbieralne.
        FIAT Service

        Komentarz


        • #5
          Damian-jg, aa, wczoraj o tej porze już mi się literki rozmazywały i nie doczytałem :diabelski_usmiech
          Octavia ASZ/RS
          Jetta A5

          Komentarz


          • #6
            Aby oczyścić/wymyć tylną lampę trzeba oczywiście wymontować, nalać do środka wody (ewentualnie z jakimś środkiem piorącym, nawet może być proszek do prania), wepchnąć do środka w każdą przegrodę dość dużą ścierkę i kręcić końcem tej ścierki, aż wszystko się wyczyści. Można pomoc w zakamarkach zakrzywionym patykiem. Po wszystkim, wyciągnąć szmatę, wypłukać pod bieżącą wodą i lampy jak nowe. Nie używając ostrych narzędzi niema obaw o porysowanie wnętrza i odbłyśników.
            To samo z przednimi kierunkowskazami.

            Komentarz


            • #7
              Rozklejać nie chce raczej żeby pozniej nie parowały.Tak że jedyne wyjście nalać wody przez te otwory na żarówki...więc tak zrobie dodatkowo wrzuce je może w zmywarke niech przepłucze tym środkiem by smugi nie zostały.Dzięki za pomoc pozdrawiam
              O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
              Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X